W naszej fabryce fotografii, proponujemy zajęcia z różnych dyscyplin fotograficznych. Dowiesz się na nich: jak dobrze sfotografować swoich bliskich, zachować intymność na dłużej, uchwycić piękno oświetlonego miasta nocą, oddać nastrój i dramatyzm wydarzenia, stworzyć pamiątkę z uroczystości. Poznasz różnicę pomiędzy fotografią tradycyjną, a cyfrową. Nauczysz się obróbki zdjęć. W fabryce fotografii strzelamy fajerwerkami, zapraszamy modelki. Integruj się z nami, pasjonatami fotografii. 

 

1. KURS FOTOGRAFII CYFROWEJ Chcesz poznać nowoczesny warsztat pracy z fotografią cyfrową. Zapraszamy na kurs dwudniowy. Przez ten czas obdarujemy Cię mnóstwem ciekawych zagadnień. Stawisz czoła postawionym zadaniom i wzbogacisz swoje portfolio. Praktyka połączona z teorią w trybie rozszerzonym da Ci odpowiedź na wszystkie pytania

Teoria fotografii z kursem obróbki cyfrowej.
Zajęcia fotograficzne w studiu i plenerze z udziałem modelki.

/ 2 dni / 6-7 osób /  

 

2. KURS FOTOGRAFII KLASYCZNEJ Chcesz poczuć magię klasycznej fotografii? Zastanawia Cię tajemnica utajonego obrazu? Na naszych zajęciach dowiesz się wszystkiego o pracy w ciemni. Naświetlisz własne zdjęcia na negatyw i razem je wywołamy. Nauczysz się wywoływać odbitki przy czerwonej żarówce. Zapewniamy wszystkie niezbędne materiały i mocne wrażenia. Jedyna okazja by zmierzyć się z zakamarkami fotografii, o których mało kto pamięta.

Magia fotografii utrwalona w ręcznie wywołanych odbitkach.
Wrażenia estetyczne na innym poziomie.

/ 1 dzień / 2-4 osób /  

logotypy-rozsypane-1