Zapraszamy na nasze warsztaty fotografii, proponujemy zajęcia z różnych dyscyplin fotograficznych. Indywidualnie lub w grupach.

Dowiesz się na nich: jak dobrze sfotografować swoich bliskich, uchwycić piękno oświetlonego miasta nocą, oddać nastrój i dramatyzm wydarzenia, stworzyć pamiątkę z uroczystości. Poznasz nieznane Ci opcje w swoim aparacie i nauczysz się obróbki zdjęć. W fabryce fotografii strzelamy fajerwerkami, zapraszamy modelki.

 

1. KURS FOTOGRAFII CYFROWEJ

Zaczynamy od krótkiej teorii i rozmowie o sprzęcie fotograficznym. Później zajęcia w formie zabawy i ćwiczeń fotograficznych. W studiu i plenerze. Krótki kurs obróbki cyfrowej.

 

2. KURS FOTOGRAFII KLASYCZNEJ

Chcesz poczuć magię klasycznej fotografii? Na naszych zajęciach wykonasz zdjęcie wielkim aparatem, dowiesz się wszystkiego o pracy w ciemni. Naświetlisz własne zdjęcia na negatyw i razem je wywołamy. Nauczysz się wywoływać odbitki przy czerwonej żarówce. Zapewniamy wszystkie niezbędne materiały i mocne wrażenia. Jedyna okazja by zmierzyć się z zakamarkami fotografii, o których mało kto pamięta.

logotypy-rozsypane-1